گامهای نخست گروه آموزشی بورس وینر ، در سال ۱۳۸۳ با ارایه آموزش های مرتبط با موفقیت و راههای رسیدن به آن برداشته شد. پس از مدتی با رشد چشم گیر بازار های جهانی، ظهور ارزهای دیجیتال و پیشرفتهای محسوس در زمینه نتورک مارکتینگ و… ما بر آن شدیم در بهار ۱۳۸۹ وارد مقوله آموزش و انتقال دانسته های خود و همکاران و اساتید مجرب حوزه بازار سرمایه به شما دوستان عزیز باشیم.

ما اعتقاد داریم که دانش قویترین ابزار ثروتمند شدن است و می خواهیم با تمرکز بر گسترش سطوح آموزش بازار های مالی ایران و جهان ، نقش خود را در مسیر تغییر زندگی افراد و هدایت آنها به سمت سرمایه گذاری های سودآور بازی کنیم.هدف ما رسیدن به روزی است که همه به دانش بازار سرمایه آشنا باشند زیرا در این بازار هر مقدار دانسته هایتان بیشتر باشد میتوانید راحت تر از هیجانات بازار عبور کرده و مسیر رو به رشد و ثروت خود را ادامه دهید.

ریسک، از عدم آگاهی از کاری که انجام می دهید نشات می گیرد پس مهم ترین سرمایه گذاری که می توانید انجام دهید سرمایه گذاری روی خودتان است.

85

درصد سیگنال های موفق +

100

درصد رضایتمندی از آموزشها

8000

ساعت مشاوره +

28649

بسته های دانلود شده

من همیشه می دانستم که می خواهم ثروتمند باشم و حتی یک لحظه هم به این خواسته خودم شک نکردم.برای این کار زمانی که دیگران حریص هستند ترسو باشید و زمانی که دیگران ترسو هستند حریص! وارن بافت (بزرگترین سرمایه گذار بازار مالی)

آیا می خواهید با بازار سرمایه بیشتر آشنا شوید؟